Kafshët shtëpiake të aktorëve turq

Aktorët turq ashtu sic duan profesionin, familjen apo edhe natyrën kanë një dashuri të madhe edhe për kafshët shtëpiake. Dritare.net ju sjell disa nga kafshët që aktorët turq kanë./M.S-dritare.net

Elcin Sangu-Defne, Dashuri me Qira

Neslihan Atagul-Nihan, Dashuri e Pafund

LEXO DHE :  Rama: Ja si mund të bëheni pjesë e shërbimit civil!

Ozge Ozpirinci-Asije, Shamikuqja

Fahriye Evcen-Feride, Trumcaku

Hazal Filiz Kucukkose-Zejnep, Dashuri e Pafund

Baris Arduc-Omer,Dashuri me Qira

Ozge Gurel-Ojku, Stina e Qershive

 

Seckin Ozdemir-Ajaz, Shamikuqja

Kivanc Tatlitug-Xhesuri, Xhesuri dhe E bukura

Gizem Karaca-Merxhan, Dashuri e Pafund

Engin Ozturk-Kerem, Shoqëri e Lartë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.