Kabrioleja përfshihet nga flakët në ecje e sipër në aksin Levan-Vlorë

Një makinë është përfshirë nga flakët në ecje e sipër në aksin Levan-Vlorë pranë fshatit Bishan mbrëmjen e sotme, por fatmirësisht shoferi ka arritur të ndalojë mjetin dhe të largohet pa pësuar lëndime.

Automjeti, tip “Renault” kabriole është shkrumbuar tërësisht, ndërsa shkak dyshohet të jetë bërë një shkëndijë elektrike.

LEXO DHE :  Është kërcënuar apo jo kryeministri? Anti-terrori arreston të riun

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të djegies së makinës. / e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.