Juventus shënon golin e dytë

Juventus luan sot kundër Atletikos të Madridit shpresën e fundit për t’u kualifikuar në turin e Champions Ligës, pas humbjes zhgënjyese në raundin e parë, dy me zero. Juvja ka shënuar dhe golin e dytë, sërish me Kristiano Ronaldon. Në minutën e 47-të ka thyer sërish Oblakun dhe sërish me kokë, një gol që e ka akorduar teknologjia goal-line, me portierin që e kishte pritur topin përtej vijës fatale. Rezultati i përgjithshëm 2-2, tani kualifikimi është i hapur për të dyja ekipet./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  KQZ rrëzon kërkesën për regjistrimin e kandidates për Cërrikun, të Bindjes Demokratike

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.