Jumpsuite dhe në vjeshtë. Shikoni disa nga modelet e preferuara, nga vajzat!

Jumpsuitet janë bërë një nga veshjet e pandashme për vajzat. Në verë, visheshin shumë, sepse të tregonin me stil dhe ishin të freskëta. Jo vetëm në sezon veror, por dhe në vjeshtë shumë vajza veshin jumpsuite. Dritare.net, në galerinë më poshtë, ju tregon disa nga jumpsitete më të preferuara nga vajzat./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ja disa ide si të kombinoheni me stil, në verë!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.