Ju tregojmë gjyshen më Hot në botë që po çmend rrjetet sociale me fotot e saj

Gina Stewart 47 vjeç është tepër aktive në rrjetet sociale. Ditët e fundit ajoka postuar në”Istagram” disa foto ku duket super sexy .

Gina duket që ka një trup me super forma.

LEXO DHE :  "Më avash se breshka", Tahiri me zor po pret vendimin e gjyqit

Bomba bionde ka dy djem e dy vajza të 27, 25, 23 dhe 4 vjeç, ndërsa u bë gjyshe në moshën 46 vjeçare.V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.