Ju tregojmë gjyshen më Hot në botë që po çmend rrjetet sociale me fotot e saj

Gina Stewart 47 vjeç është tepër aktive në rrjetet sociale. Ditët e fundit ajoka postuar në”Istagram” disa foto ku duket super sexy .

Gina duket që ka një trup me super forma.

LEXO DHE :  Gjykata Kushtetuese/ Balla shpërndan reagimin e SHBA: Jemi në krahun e duhur të historisë

Bomba bionde ka dy djem e dy vajza të 27, 25, 23 dhe 4 vjeç, ndërsa u bë gjyshe në moshën 46 vjeçare.V.D/Dritare.net/

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.