Jozefina Topalli poston foton e ëmbël me nipin në krahë

Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli mëngjesin e sotëm ka postuar një foto të ëmbël me nipin e saj.

Ajo ndodhej në ambjentet e shtëpisë, ndërsa në foto shfaqet me djalin e vajzës në krahë, të cilin ka shumë dashuri.

LEXO DHE :  Çfarë do të thotë të jesh i shëndetshëm seksualisht!

Mesa duket, Topalli po e shijon shumë statusin e gjyshes, pasi vazhdimisht ndan me ndjekësit në Facebook, foto më nipin./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.