Jonida e Pasdites rikthehet në Top Channel

Ajo do të rikthehet në ekranin, ku drejtoi gjate , një prej edicioneve më të ndjekura dhe jetëgjata të emisionit “Pasdite në Top Channel”, informon dritare.net.

Por Jonida nuk do të kthehet në emisionin me të cilin e ka mbyllur një herë. Këtë radhe ajo sjell një emision të ri dhe surprizë. Do të jete jo vetëm drejtuese, por edhe autore e producente.

Prisni edhe pak, erdhi shtatori dhe do mësoni më shume. Rëndësi ka qe një nga portretet më të mira televizive, rikthehet ne Top. /dritare.net

LEXO DHE :  Dalin pamjet/ Momenti kur Flamur Noka dhe deputetë të PD dhunojnë efektivin brenda Policisë së Tiranës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.