Jo vetëm pulovra të zeza, këto janë ngjyrat më të bukura për në dimër!

Dimri akoma s’ka ikur dhe duhet të kujdesemi për shëndetin tonë. Jemi edhe në ditët ku shumë njerëz janë prekur nga gripi, por nëse ju jeni shumë mirë dhe mendoni se nuk rrezokoheni, ne të dritare.net ju sugjerojmë që të visheni trashë dhe mos ftoheni.

Pallto dhe xhupa të trashë, janë kryesoret që duhet të kemi në gardërobat tona. Mos bëni vetëm pas të zezës, në dimër ngjyrat e ëmbla e të ngrohta janë ideale dhe do t’iu japin shumë energji ndryshe nga ngjrat serioze. Ne të dritare.net sot kemi zgjedhur disa nga fotot më të bukura të palltove që mund të vishni./A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Sa të huaj jetojnë e punojnë në Shqipëri? Ikin italianët, ja cilët janë në vend të parë


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.