Jo më sekret. Zbulohet kush është e dashura e Ledri Vulës

Ledri Vula është përfolur shpesh kohët e fundit për lidhje me një vajza që quhej Sara. Dhe tashmë është konfirmuar lidhja e tyre. Vajza që i ka rrëmbyer zemrën Ledrit, shtë Sara Hoxha, e cila nuk i përket botës së televizionit apo muzikës.

Mesa duket Ledri është në një romancë me Sarën që prej 2017, pasi disa foto në Instagramin e saj, e provojnë këtë.

LEXO DHE :  Horoskopi javor 18- 24 nëntor 2019

Por ajo që konfirmoi lidhjen e tyre, ishte mbrëmja e djeshme. Në ditëlindjen e bashkëshortes së Ermal Fejzullahut, i ftuar ka qenë edhe Ledri me Sarën. Videot e postuara në Instagram, dukej pjesa e grupit që festonte dhe nga ana tjetër konfirmoi lidhjen e brunes bukuroshe me Ledri Vulën./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.