Jennifer Lopez dhe Alex Rodrigues fejohen. Ja unaza me diamant që mahniti të gjithë!

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë fejuar! Çifti i famshëm tregoi në Instagram, unazën me diamant, pas propozimit romantik në Bahamas.

Të shtunën, çifti njoftoi fejesën e tyre. Këtë shkurt çifti mbushi dy vjet lidhje dhe aktualisht po shijojnë ca pushime romantike në Baker’s Bay, informon dritare.net

LEXO DHE :  Kitara, karremi për të afruar vajza, Tefta Radi rrëfen si u njoh dhe si ra në dashuri me Françeskun

Kjo do të jetë hera e katërt që Jennifer do të ecë në altar, veshur me fustanin e nusërisë. Ndërsa komentatori i futbollit ishte i martuar për 6 vjet me Cynthia Scurtis./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.