Java e Modës në NY/ Ja veshjet më të bukura, me masa të mëdha!

Në Javën e Modës në New York, veç modeleve të fundit të veshjeve për femra elegante, janë prezantuar edhe veshjet për vajza e gra të shëndosha.

Tess Holliday wears a Milly dress from <a rel="nofollow" href="https://11honore.com/products/milly-black-white-pleated-contrast-mermaid-dress">11 Honoré</a> during New York Fashion Week at Spring Studios on September 7, 2018 in New York City. (Photo: Getty)

Tashmë Java e Modës nuk mban në qendër të vëmendjes vetëm vajzat me trup perfekt, por të gjitha. Në galerinë më poshtë dritare.net ju sjell disa nga veshjet më të bukura të stilit të rrugës, nga Java e Modës./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Tensione në Shkodër, flet gazetari: Në shënjestër materialet zgjedhore

<a rel="nofollow" href="https://www.instagram.com/iambeauticurve/?hl=en">Rochelle Johnson</a> wears a blue-and-white-striped pajama set with silver platform heels. (Photo: Harald Austad)PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.