Java e Modës në Milano/ Ja stilet më të bukura të rrugës!

Nga Java e Modës në Nju Jork, shkuam te ajo në Milano dhe aty janë prezantuar stilet e rrugës. Në galerinë më poshtë dritare.net ju sjell veshjet më të bukura nga Java e Modës në Milano. Shikojini!/E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Vettingu/ Shkarkohet nga detyra gjyqtari i Apelit të Durrësit

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.