Ja veshjet më të bukura në mbrëmjen e Brit Awards 2019!

Mbrëmja e Brit Awards 2019 është një natë e mbushur plot me argëtim dhe momente të bukura.

Yjet e muzikës shkëlqyen në tapetin e kuq dhe disa prej tyre u nderuan me çmimin prestigjioz Brit. Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë disa nga veshjet më të bukura nga mbrëmja e djeshme. Mos i humbisni!/E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Kërkesa e PS për shkarkimin e Metës, mbërrin në Komisionin e Ligjeve

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu