Ja vendimi i gjykatës për 5 të arrestuarit, e protestës së të hënës!

Është marrë vendimi për 5 të arrestuarit nga protesta e së hënës e opozitës. Mësohet se, Gjykata ka vendosur “detyrim paraqitje” për: Arelin Ndoci, Beb Ndreka, Besmir Pula, Panajot Miraka dhe Albi Gerba. U vendos “arrest shtëpie” për: Dritan Kuka dhe Qazim Nazera. Mbi ta rëndojnë akuzuat e kundërshtimit të policisë me dhunë, shkatërrim prone dhe prishje të qetësisë publike./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Chiara Ferragni: Rrjetet sociale të aksesohen me mjet identifikimi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.