Ja si vishej Kate Middleton përpara se të bëhej Dukeshë!

Përpara  vitit 2011, Kate njihej thjesht si Kate Middleton dhe nuk kishte asnjë rregull apo kod që vendoste kufizime në jetën e saj. Dukesha njihet për stilin e saj të sofistikuar dhe plot sharm, por më përpara ajo  vishej ndryshe. Në fotot e mëposhtme do të kuptoni që jeta e Kate ka ndryshuar shumë pasi u bë Dukeshë./dritare.net

LEXO DHE :  Roza Lati tregon propozimin që do donte për martesë. E ëma: Na cave tr*pin

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.