Ja si u dukën ëmbëlsirat e Krishtlindjeve në vende të ndryshme të botës!

Çdo vend ka traditën e saj si i feston Krishtlindjet dhe çfarë gatuhet. Për shembull në SHBA, gjithmonë hanë gjel deti për Ditën e Falënderimeve, Krishtlindje dhe vitin e ri. Por këtë herë dritare.net do ju tregojë se çfarë ëmbëlsirash gatuhen në të gjithë botën, në ditën e Krishtlindjeve. Shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Prishi 11 milionë eurot që fitoi në lotari dhe është më i lumtur tani që shkarkon qymyr e s’ka para

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtu

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.