Ja si të përgatisni lëngun që pastron organizmin nga toksinat!

Organizmi i trupit të njeriut, pavarësisht mënyrës si ushqeheni, gjithmonë ka të pranishme toksina të cilat janë të dëmshme dhe që duhen eliminuar.

Për t’i zhdukur këto elementë të dëmshëm nga trupi, dritare.net ju sugjeron lëngun me kale dhe panxhar.

Recetën e saj na e sjell Veggies Tirana, dhe është shumë e thjeshtë.

Përbërësit

2 panxharë mesatar (pastruar mirë dhe prerë)

250 gram kale

1 kastravec mesatar

LEXO DHE :  Rudina Hajdari: Opozita parlamentare, pro çeljes së negociatave

¼ e limonit

¼ lug çaji kanellë

Përgatitja

Për përgatitjen juve ju nevojitet vetëm një shtrydhëse frutash. Futini të gjithë përbërësit aty dhe mbushni një gotë me lëngun plot shije, që ju siguron shëndet dhe jetëgjatësi.

Nëse nuk keni kohë ta përgatisni vetë, ju sugjerojmë të telefononi në numrin 0692077726. Veggies Tirana jua sjell menjëherë, kudo që ju ndodheni. Ju bëftë mirë!/E.B-dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.