Ja si të bëni foto të bukur, për dokumente ligjore!

Shmangin buzëqeshjen e gjerë

Shumica e njerëzve që ne njohim, apo vetë ne, nuk e pëlqejmë foton tonë në dokumente ligjore, si kartë ID apo pasaportë. Sot, dritare.net ju sjell disa këshilla të vogla, por të dobishme. Ju vetëm duhet të shmangni gabimet, të cilat mund t’i shihni  më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Leyla Moses-Ones: Krenare për bashkëpunimin Shqipëri-SHBA

Mos e ngrini mjekrën lart

Mos e ngrini mjekrën lartë

Mos e ulni shumë kokën

Mos e ulni shumë kokën

 

Shmangin buzëqeshjen e gjerë

Shmangin buzëqeshjen e gjerë

Mos u vrenjtni

Mos u vrenjtni

 

Mos harroni të rregulloni flokët

Mos harroni të rregulloni flokët

Zgjidhni një veshje të përshtatshme

Zgjidhni një veshje të përshtatshme

Tregoni kujdes me makijazhin

Tregoni kujdes me makijazhin

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.