Ja si mund të kombinoni xhinset, në ditë të ftohta!

Moti i ftohtë është koha kur të gjitha xhinset që keni, vishen. Duke filluar nga modelet e ngushta e deri tek më të gjerat, dritare.net do ju tregojë sesi mund të kombinoheni me stil në dimër.

Shikoni galerinë me poshtë, si mund të kombinoheni me pallto, xhupa, triko të ngrohta e shaje të modeleve të ndryshme./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Analisti: Demokracia nuk mbrohet me ushtarë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.