Ja si është gjendja shëndetësore sot e portierit të Partizanit!

Aldo Teqja, u hodh mbrëmjen e djeshme nga kati i gjashtë i banesës së tij. Sipas informacioneve të fundit, ai e ka kaluar rrezikun për jetën. Si pasojë e goditjeve të forta që ka marrë, doktorët i kanë konstatuar probleme në mushkëri, por fatmirësisht jo shumë të rënda. Fati ishte me portierin e Partizanit, pasi ai ka rënë mbi tendën e një lokali, përndryshe, pasojat do të ishin fatale./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Basha i përgjigjet Ramës: Fshihesh pas propagandës, por të gjithë e shohin të vërtetën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.