Ja si e kaluan fundjavën vipat!

Fundjavamezi pritet nga të gjithë, sepse këto dy ditë janë ato në të cilat relaksohemi dhe lëmë mënjanë gjithë lodhjen dhe stresin e javës.

Që nga e premtja nisin udhëtimet apo përgatitjet për fundjavën, për ta shijuar sa më shumë dhe për të mos e lënë të kalojë pa bërë maksimumin.

LEXO DHE :  Presidenti i KE/ ndërpret pushimet, futet urgjentisht në operacion

Vipat si gjithmonë përmes rrjeteve sociale ndajnë me ndjekësit e tyre momentet nga çdo aktivitet i tyre por edhe nga fundjavat.

Shikoni të gjitha fotot e vipave në galerinë më poshtë, sesi e kalun ata këtë fundjavë./A.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.