Ja si duket zonjat mbretërore me veshjet e tyre polka dots!

Veshjet me pika apo të njohura si polka dots, janë trend i kësaj pranvere dhe vere. Jo vetëm këtë vit, por edhe vitet që kemi lënë pas, kanë qenë zgjedhje e parë, të cilën mund ta veshësh pa u menduar dy herë. Sot dritare.net do ju tregojë që polka dots, janë shumë të preferuara dhe nga zonjat mbretërore. Që nga princeshë Diana, dukesha e Yorkut, Meghan e Kate. Shihni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Vrasja e 22-vjeçarit në Vlorë, flet xhaxhai pas ngjarjes

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.