Ja si duket Hazal e “Fate të Kryqëzuara” për sezonin e verës!

Një nga aktoret që bëri më shumë sukses në serialin “Fate të Kryqëzuara” me rolin e saj si Hazall, Alina Boz ka filluar për përgatitjen e sezonit të verës. Dritare.net informon se aktorja e njohur ka filluar një stërvitje intensive për të shpëtuar nga kilot e tepërta. Ajo është marrë me boksin dhe ky lloj sporti po bëhet më i preferuari nga të gjithë aktorët. Në një fotografi të postuar në instagram aktorja duket duke u trajnuar dhe e ka shoqëruar me fjalët :”Trajner a mund ta bëjmë një foto?”/M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Ministri Klosi: Turizmi, i vetmi biznes që rrit përfitimetPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.