Ja si duken zonjat mbretërore, me veshje ngjyrë jeshile!

Të gjithë jemi habitur sa shumë e dashurojnë zonjat mbretërore ngjyrën jeshile. Jeshilja është një ngjyrë mjaft e guximshme, e cila të bën të dallohesh mes tumave. Jo vetëm kaq, por është dhe shumë elegante dhe klasike.

LEXO DHE :  Deklaratat e Topallit/ Rakipllari: Ja ç'qëndrim mbajti në pushtet!

Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë, disa nga momentet ku zonjat mbretërore kanë shkëlqyer me veshjet e tyre ngjyrë jeshile./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.