Ja si do të jetë moti të dielën, 10 shkurt!

Ditën e sotme vendi është përfshirë nga temperatura mesatare dhe sic duket reshjet shiut dhe të borës nuk do jenë prezente edhe për disa ditë. Sipas një njoftimi të IGJEUM  në faqen zyrtare në Facebook  edhe të nesërmen, e diel 10 shkurt nuk priten reshje.

RESHJET

Sot pasdite (e shtunë dt.09) dhe nesër (e diel dt.10) nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

LEXO DHE :  Myku vaginal, simptomat dhe si mund ta kuroni me metoda natyrale!

TEMPERATURAT

Nesër (e diel dt.10) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 5 / 14 °C

në vendet e ulëta: 4 / 13 °C

në vendet malore: -1 / 10 °C

ERA

Sot pasdite (e shtunë dt.09) dhe nesër (e diel dt.10) era do të fryjë e lehtë deri mesatare.-thuhet në njoftimin e IGJEUM./A.C/dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.