Ja si do të jetë moti sot, e premte 19 korrik 2019!

Moti për ditën e sotme do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare, përgjatë pjesës së parë të ditës. Në orët vijuese vranësirat pësojnë zhvillim duke sjellë rrebeshe shiu në zonat malore dhe përgjatë kufirit lindor.

LEXO DHE :  Rama i kërkoi Veliajt të lyente shkallën, kryebashkiaku sqaron situatën!

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rritje në të dy vlerat, duke luhatur nga 14 gradë celsius deri në 35 gradë celsius./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.