Ja si do të jetë moti sot, 12 janar 2019

 

Ditën e sotme moti në vendin tonë do të dominohet nga vranesirat paradite, të cilat do të largohen pasdite.

Sipas ‘Meteoalb” nuk do të ketë reshje shiu ditën e sotme, në asnjë pjesë të vendit.

LEXO DHE :  Duhet të hiqni dorë nga 8 ushqimet e rrezikshme, që ju formojnë dhjamin në stomak

Temperatirat do të sillen nga -9 në zonat malore, në 7 gradë në bregdet.

Ditën e nesërme parashikohet rritje me dy gradë e temepraturave në vlerat e saj minimale./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.