Ja si do të jetë moti në ditët në vijim!

Dita e martë sjell rënie me 3 gradë si pasojë e vranësirave dhe rrebesheve afatshkurtra të shiut dhe breshrit në zonat malore që kanë rënë dhe priten dhe sot në mesditë. Duke filluar nga dita e mërkurë sërish kemi rritje të temperaturave ku maksimumi  pritet të premten dhe të shtunën deri në 38-39 gradë celsius. Sipas meteoalb qershori parashikohet të mbyllet me temperatura më të larta se mesataret shumëvjeçare klimatike./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 18 gusht 2019

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.