Ja si do të jetë moti deri në fund të muajit!

 

Moti  i nxehtë do të na shoqërojë deri në fund të këtij muaji. Sinoptikanët parashikojnë që kjo javë do të shoqërohet me temperatura të larta, ku do të arrijnë deri në 40 gradë celsius. Në bregdet dhe zonat malore, do të ketë mot të kthjellët, por herë pas herë do të shfaqen edhe vranësira. Qytetet ku termometri do të shënojë temperaturat maksimale do të jenë Tirana, Elbasani dhe Durrësi./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Veliaj: Shumica e shkollave nuk kanë dëmtime

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.