Ja si do ta thërrasë fëmija i princit Harry dhe Meghanit, gjyshin Charles

Do ende shumë kohë, që fëmija e Meghan Markles dhe princit Harry të fillojë të flasë, pasi ai ende nuk ka lindur dhe deri sa të rritet, ohu i thonë tri vjet e kusur.

Por ne e dimë sesi do ta thërrasë princin Charles, bebi i vogël kur të rritet.

Duke parë edhe pseudonimin që princi George dhe princesha Charlotte përdorin për gjyshin e tyre, është e sigurt se edhe fëmija mbretëror që do të vijë në jetë pranverën e këtij viti, do të ndjekë shembullin e tyre dhe do ta quajë princin Charles “‘Grandpa Wales”, ose shqip, Gjyshi Uells, informon dritare.net

LEXO DHE :  Këmbimi valutor, 15 dhjetor 2019

Nofka e fëmijëve për gjyshin e tyre, doli në dritë vitin e kaluar, pasi u zbulua nga autori mbretëror Robert Hardman, i cili kishte folur me njerëz të afërt të princit Charles. Ajo që e bën atë veçanërisht prekëse është se, mbretëresha Elizabet e quajti gjyshin e saj, George V  ‘Gjysh Angli’./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.