Ja si do dukeshin vipat pa dhëmbë!

Për dekada me radhë, të famshmit e botës së muzikës, artit, skenës etj, kanë vendosur standarde të bukurisë që i ndjekin verbërisht, sidomos femrat. Duke qëndruar gjithmonë në formë dhe të bukur në çdo aspekt, nuk mund t’i imagjinojmë me ndonjë defekt. Por dritare.net ka grumbulluar disa foto të vipave, sesi ata mund të dukeshin pa dhëmbë. Le ti shohim këta vipa në galerinë më poshtë dhe ta bëjmë veten të ndihemi më mirë për pamjen tonë, dhe sigurisht  edhe të qeshim./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Dritan Shakohoxha tregon të vërtetën për largimin e Bora Zemanit dhe Ilda Bejlerit nga puna!

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.