Ja shifra e çmendur që mendohet të shpenzojë Mançester United në merkato!

Për t’u kthyer në konkurrent kryesor në Ligën e Kampioneve dhe Premer Ligë, Man.United po përpilon një super buxhet. Sipas të përditshmes britanike Sunday Express, trajneri i djajve të kuq do të ketë në dispozicion këtë verë 230 milion euro për fushatën e blerjeve, një shumë e konsiderueshme, pasi këtu nuk përfshihen përfitimet që mund të vijnë nga shitja e lojtarëve të ndryshëm.

LEXO DHE :  Alketa Vejsiu: Me Vera Grabockën, përgjithmonë!

Sipas mediave britanike, Christian Eriksen është objektivi kryesor i United. “Djajtë e kuq” shohin tek Eriksen profilin e duhur për të rritur më shumë cilësinë në repartin e mesfushës./D.B/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.