Ja se ç’reklamë i ka bërë Shqipërisë këngëtari latin, në klipin e ri me Soni Malaj!

Këngëtarja bukuroshe Soni Malaj ka publikuar videoklipin e saj më të ri, i cili është një bahskëpunim me këngëtarin latin Jowell.

Image result for soni malaj dhe jowell

Kënga është titulluar “En la intimidad”, një këngë latine ndryshe nga ato që jemi mësuar të dëgjojmë nga Soni.

Image result for soni malaj dhe jowell

Gjatë fillimit të klipit ylli latin thotë fjalë shumë të bukura për Shqipërinë.

LEXO DHE :  Horoskopi javor 16- 22 shtator 2019

“Jam në Shqipëri. Duhet të shohësh atë që unë po shikoj tani, male të lartë, të mbuluar me borë. Duhet të vish ta shikosh këtë. Shumë histori, është një vend shumë i bukur. Hajde, është një vend shumë i bukur, do dashurohesh  me të”./D.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.