Ja sa vjeç bën sot, reperi i njohur Ledri Vula!

Ledri Vula është një nga personazhet vip më të dashur për publikun shqiptar, dhe jo vetëm. Sot ai ka ditëlindjen dhe bëri 33 vjeç. Këtë e ka treguar përmes një postimi në Instagram.

“33”, ka shkruar Ledir poshtë fotos, dhe menjëherë fotoja e tij është mbushur me komente nga fansa, kolegë e miq të dashur të reperit.

Ai është në kulmin e suksesit, dhe  mund të themi me bindje se, në tregun muzikor shqiptar Ledri është një nga më të mirët.

LEXO DHE :  I dëmtoi rëndë tërmeti, do të shemben 7 pallate në Laç

Së fundmi ai ka publikuar tre projekte verore hit, këngën e titulluar “Rio”, “Kiss Kiss” dhe MEM”, të cilat dëgjohen kudo, në makinë, palzh, pishina e klube nate./E.B-dritare.net

 

 

View this post on Instagram

 

RIO RIO 🇧🇷

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.