Ja sa kushton xhupi blu, që veshi Marina në Los Angeles!

Moderatorja e njohur Marina Vjollca së bashku me bashkëshortin e saj Getoar Selimin prej disa ditësh po shijojnë pushimet në Los Angeles.

Çifti tashmë njihet për jetën luksoze që bën, dhe këtë na e tregojnë pothuajse çdo ditë teksa postojnë foto të veshur me markat më të shtrenjta  e duke vizituar vendet që jo çdo kush mund të ketë mundësinë t’i vizitojë.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 19 qershor 2019

Këtë herë në Los Angeles Marina ka tërhequr shumë vëmendjen me një xhup blu.

Ndoshta askush nga ju nuk e ka menduar sesa mund të kishte kushtuar xhupi i Marinës, por përmes faqes “What they wearin” në Instagram është zbuluar se ky xhup i markës Gucci kushton plotë 6845 euro. Po ju a do ti harxhonit kaq para për një xhup?/A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.