Ja rekordi i ri që sapo shënoi Era Istrefi!

Era Istrefi, këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht me këngën e saj “Bon  Bon”, së fundi ka sjellë një këngë me artistin rus Eldzhey.

Kjo këngë sapo ka thyer rekord, duke u renditur e parë në top 100 këngët më të dëgjuara në Rusi.

LEXO DHE :  Mirush Kabashi për 23-vjeçaren që vrau veten: S’e dinte e gjora se për një vend pune duhej të ishte e dashura e një drejtori idiot!

Lajmin e ka dhënë vetë Era përmes një postimi në Instastory.

Tashmë suksesi i Era Istrefit i ka kaluar kufijtë, duke u bërë një nga këngëtaret ë të dëgjuara në botë dhe që po sjell bashkëpunime me artistë të famshëm botërorë./.E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.