Ja rastet kur zonjat mbretërorë janë veshur me markën Gucci!

Veç markave të tjera të shtrenjta që zonjat mbretërore veshin, prezent në dollapin e tyre janë bërë edhe veshjet e markës Gucci. Princeshë Beatrice ka veshur në Gobal Gift Gala një fustan Gucci me vlerë prej 3.500 dollarësh.

princess beatrice wearing a gucci dress

Edhe Kate me Meghan kanë veshur Gucci, që mesa duket po bëhet një nga zgjedhjet kryesore të mbretërorëve në Europë, siç ka qenë dikur. Dritare.net ju sjell më poshtë disa nga rastet ku mbretërorët europianë janë veshur me Gucci./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Tërmeti/ Prokuroria e Durrësit: Vdekjet nga ndërtimet pa standarde

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtu

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.