Ja pse Kate Middleton nuk do të bëhet kumbarë e fëmijës së Meghan dhe Harryt!

Në raste se nuk e dini apo keni harruar, këtë pranverë Meghan Markle dhe Princ Harry do të bëhen prindër.

Pyetja është se kush do të jenë kumbarët e foshnjës.

E motra e Meghan, Samantha Markle jo, por mësohet se as Kate Middleton nuk do të jetë.

Kjo nuk ka të bëjë me “zënkën” që ato dyja kanë pasur mes njëra-tjetrës.

Image result for kate and meghan

E gjithë kjo ka një shpjegim, pasi dhe Harry nuk është bërë kumbarë i fëmijëve të Kate dhe William.

LEXO DHE :  Hollanda paralajmëron shtetasit e saj: Kujdes në Shqipëri, informohuni për sigurinë!

Sipas korrespondentëve mbretërore, Kate nuk do të jetë kumbara e fëmijës së Meghan dhe Harryt, pasi duke qenë të afër familjarë ata kanë detyrim që të kujdesen për fëmijën, pa qenë kumbarë.

Pra, duhet dikush tjetër që nuk është kaq i afërm, që të bëhet kumbarë për foshnjën që shumë shpejt do të vijë në jetë./E.B-dritare.net

Image result for meghan pregnant

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.