Ja pse Kate Middleton mungoi në baby shower-in e Meghan Markle!

Dukesha e Sussex, Meghan Markle, zhvilloi para dy ditësh  baby shower-in me miqtë e saj më të mirë në New York. Ajo që u vu re, ishte mungesa e Kate Middleton.

Mungesa e saj në festë nuk ka lidhje me thashethemet për zënkën mes tyre, por ka një shpjegim.

LEXO DHE :  Foto/ Të gjithë sytë te fustanet e zonjave mbretërore, në Royal Ascot!

Kate nuk mori pjesë pasi fëmijët e saj George dhe Charlotte kanë marrë pushimet nga shkolla dhe besohet se  e gjithë familja e saj po shijojnë pushimet, diku larg vëmendjes./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.