Ja pse Ariana Grande takon të gjithë ish të dashurit e saj, para nisjes së turneut!

Ariana Grande, sapo ka filluar turneun e saj muzikor, por para se të nise, ajo kishte një punë urgjente: Të takonte të gjithë ish të dashurit e saj.

Muajt e fundit ajo ka qenë në një lidhje me Big Sean dhe Ricky Alvarez, të cilët i ka përmendur dhe në këngën e saj hit “Thank u, net”, sëbashku më Mac Miller dhe Pete Davidson.

Mësa duket ajo i ka takuar për të bërë t’i falënderuar që ishin në jetën e saj, jo për t’i kritikuar.

LEXO DHE :  Zhdekretimi i zgjedhjeve/ Voltana Ademi i kërkon mbështetje policisë, për lirimin e KZAZ

Pas “Thank u, net”, Ariana, sipas disa burimeve për Us Weekly, është mësuar të jetojë vetëm me shoqërinë e miqve. Madje ajo po përpiqet të kuptojë se ndonjëherë marrëdhëniet nuk shkojnë si duhet. Pra, Ariana Grande ka vendosur të nis një kapitull të ri në jetën e saj./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.