Ja pse Afërdita Dreshaj është kaq e veçantë nga vajzat e tjera të showbizit!

Këngëtarja Afërdita Dreshaj është bërë pak kohë që ka pasur një shkëputje nga muzika, por vijon të mbetet në kontakt me fansat e saj përmes rrjeteve sociale.

Ajo momentalisht po shijon jetën bashkëshortire pranë partnerit të saj, Jakubit.

Afërdita është shumë aktive ne Instagram, dhe vazhdimisht poston foto nga përditshmëria.

Ajo që bie në sy është stili i saj i veshjes, dhe kjo e bën atë të veçantë nga vajzat e tjera të showbizit.

LEXO DHE :  Plagosen një burrë dhe një grua në Tiranë

Kombinimet e saj që janë fantastike, dhe e bëjnë të duket sa sportive aq dhe elegante. Padyshim, ajo është bukuroshe dhe gjithmonë shfaqet super në formë.

Ne të dritare.net ju kemi sjellë në galerinë më poshtë disa nga veshjet e saj më të bukura.  Mos i humbisni./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.