Ja mesazhi që fshihet pas veshjes së verdhë, të Melania Trump!

Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara, Melania Trump, di si të marrë vëmendjen e të gjithëve, me veshjet që zgjedh në evente të ndryshme.

Mbrëmjen e djeshme, ajo iu bashkua bashkëshortit të saj, presidentit Donald Trump, në tubimin në Florida.

Melania Trump u shfaq në skenë me një palë jumpsuit-e me ngjyrë të verdhë të ndritshme, duke siguruar që të gjithë sytë të ishin te ajo.

LEXO DHE :  Të dehur në timon, 4 të arrestuar në Durrës

Por veshja e saj e markës Ralph Lauren fshihet një mesazh. Ajo donte të tregonte se jo vetëm zgjedh ngjyra të guximshme, por e verdha tregon optimizëm sipas saj, dhe bota duhet ta dijë se ata janë në garë për të fituar./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.