Ja kush është e dashura e kryeministres serbe!

Kryeministrja e Serbisë Ana Brnabiç është prej disa vjetësh në një lidhje me Milica Gjurgjic.

Partnerja e kryeministres është një mjeke e njohur në Serbi, e cila ka përfunduar studimet në Beograd.

Brnabiç dhe Gjurgjic janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, përmes fekondimit artificial.

LEXO DHE :  OBSH; Ndiqni këto 12 hapa për të qenë i shëndetshëm

Romancën me kryeministren serbe nuk e kanë mbajtur të fshehtë, madje gjithmonë shfaqen bashkë në publik./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.