Ja kush është e dashura e kryeministres serbe!

Kryeministrja e Serbisë Ana Brnabiç është prej disa vjetësh në një lidhje me Milica Gjurgjic.

Partnerja e kryeministres është një mjeke e njohur në Serbi, e cila ka përfunduar studimet në Beograd.

Brnabiç dhe Gjurgjic janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, përmes fekondimit artificial.

LEXO DHE :  I vëllai në burg/Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Lushnjë

Romancën me kryeministren serbe nuk e kanë mbajtur të fshehtë, madje gjithmonë shfaqen bashkë në publik./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.