Ja kush është e dashura e Genc Pollos!

Deputeti i Partisë Demokratike pa divorcit me bashkëshorten disa vite më parë, duket se po shijon kohën me partneren e tij.
Ilda Mara, quhet e dashura e Pollos dhe ajo është  drejtore e “Festivalit Argjiro” dhe revistës “Art dhe Trashëgimi”.

LEXO DHE :  Rama jep lajmin e mirë: 15-vjeçarja e sëmurë  mbërrin në Stamboll

Edhe pse nuk flet pothuaj asnjëherë për jetën private, Pollo dhe Mara tanimë dalin së bashku edhe në publik./ I.M-Dritare.net

Genc Pollo me të dashurën, në mes motra e Pollos. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.