Ja kush është drejtuesi i ri i Prokurorisë së Apelit të Krimeve të Rënda!

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka votuar unanimisht emrin e Altin Dumanit si drejtues të përkohshëm në Prokurorinë e Apelit të Krimeve të Rënda.

Vendimi erdhi pasi Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkoi Artan Bajmanin./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Përgjimet e Bild/ Ish-ministri i Financave: Rama foli me një koordinator të fushatës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.