Ja kush emërohet drejtor në Policinë e Tiranës!

Pas lirimit nga detyra të drejtorit të Policisë Tiranë, Kastriot Skënderaj, mësohet se vendin e tij do ta zëvendësojë Rebani Jaupaj.

Jaupaj mbante gradën e drejtuesit të lartë.

Vendimi për lirimin nga detyra të Skënderajt, e mori kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, pas përplasjes që ndodhi mes policëve dhe familjarëve Llapaj e Dervishi tek Petro Nini, disa javë më parë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Disa javë pas sulmit në zemër, portieri i njohur merr një tjetër lajm të keq

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.