Ja kur Fatma Methasani bëhet xheloze për Alfion!

Moderatoja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani, në tetor të vitit të shkuar bënë publike lidhjen e tyre.

Tashmë ato po përjetojnë ditë të lumtura bashkë, dhe gjithmonë copëza nga ditët e tyre, i ndajnë me ndjekësit në Instagram.

Alfio duket që është një djalë romantik dhe që lë kokën pas Fatmës, por paska dhe raste kur Fatma bëhet xheloze për të.

LEXO DHE :  Salsano Rrapi: Delinda Disha iku fshehurazi në Klan

Ndryshe nga vazjat e tjera, ajo, nuk është xheloze kur Alfio shikon ndonjë vajzë të bukur, por kur shikon motorin e tij.

“Ja për shembull, kur e sheh kështu motorin, është rasti i vetëm kur unë bëhem xheloze!”, shkruan Fatma në Instastory./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.