Ja kuptimet e shkurtimeve në rrjete sociale, që të gjithë i përdorin!

Nuk e di

Tani, pothuajse të gjithë, flasin me shkurtime. Përveç shkurtimeve në gjuhën shqipe, ne po përditësohen me shkurtimet në gjuhën angleze.

Por, jo të gjithë e dimë domethënien e tyre, dhe shpesh na ka ndodhur të mos i kuptojmë. Në galerinë më poshtë do të gjeni secilën domethënie, për shkurtimet që keni parë dhe kurrë s’i keni kuptuar./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Aksident i trefishtë në Elbasan, 4 të plagosur


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.