Ja ku do të kandidojnë aleatët e Bashës në listat e PD!

Kryetari i PD, Lulzim Basha, ai i PR Fatmir Mediu, i PBDNJ Vangjel Dule, i PDK, Nard Ndoka dhe PAA, Agron Duka, duke dale nga nje dreke pune me nje pjese te ambasadoreve ne vendin tone, ku eshte diskutuar mbi zgjidhjet per krizen politike./r/n/r/nLeader of DP, Lulzim basha, of PR Fatmir Mediu, of PBDNJ Vangjel Dule, of PDK, Nard Ndoka and PAA, Agron Duka, leaving from a lunch with some of the ambassadors in our country, where is discussed on solutions for political crisis.

Pas zbardhjes së një pjesë të marrëveshjes mes Lulzim Bashës dhe aleatëve të tij opozitarë, janë zbardhur edhe zonat ku do të kandidojnë ato.

Sipas burimeve jozyrtare mësojet se Agon Duka Duka do ketë një kandidat në Durrës dhe një në Tiranë, ndërsa Fatmir Mediu dy kandidatë që do garojnë nën siglën e PD në qarkun e Tiranës.

LEXO DHE :  Moti, ja ku do të bjerë shi sot!

Ndërkohë, Dashmir Shehi i LZHK-s do të garojë në Tiranë, Nard Ndoka do të kandidojë në Shkodër, ndërsa PBDNJ e Dules do ketë një kandidat në Vlore./ dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.