Ja ku do të bjerë shi sot!

Orët e para të ditës paraqiten me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Ndërsa në pasdite do të kemi reshje të lehta shiu, në pjesën më të madhe të vendit, por në zonat veriore, shirat do të jenë më prezente. Nga meteoalb, mësohet se, temperaturat nuk do të ndryshojnë, duke luhatur 15 deri në 36 gradë celsius./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Negociatat/ Gjermania: Shqipëria gati. Franca sot mund të vendosë veton

 

 

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.